Spring Meet 2021
Spring Nationals Results

April 19-23, 2021 

Abilene, KS

Back to Spring Meet 2021 » Spring Meet 2021 Round 1 Program
Saturday, April 17, 2021

NGA Spring Nationals 2021 Round I Program  |  DOWNLOAD

 Rayhound Tales Stake

Junior One
 
RACE 1
1. KELSOS INUENDO F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-1)
2. TRULY STELLAR BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-2)
4. DABO ELECTOR BK., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-3)
 
RACE 2
1. DABO DARK KNIGHT BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-4)
2. SMACK BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-5)
4. HALONA W.T.BK., M 12/12/2019
TIME FLIES-MEDICINE WOMAN
GINA BUTLER, STEPHENVILLE TX (A-6)
 
RACE 3
1. DABO GOANNA BK., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-7)
2. ATX DO BABY R., F 03/05/2020
GABLE SOUR CREAM-KB'S RAPUNZEL
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-8)
4. KELSOS DARKRULER DK.BD., M 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (S)
 
RACE 4
1. KELSOS ONTHETROT F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-9)
2. STRAIGHT UP GUY BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-10)
4. DABO AEROLEE BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-11)
 
Arizona (Henry, Baldwin & Stoyer) Stake
Junior Two
 
RACE 5
1. KELSOS HOT TOAST F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-12)
2. PURECRAZIDUDE BD., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-13)
4. DABO CEEMESPEED BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-14)
 
RACE 6
1. DABO BACKSTRETCH BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-15)
2. KELSOS BURN PARK BD., M 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-16)
4. AIR FORCE PINK BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-17)
 
RACE 7
1. SMART SPENDING BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-18)
2. DABO ENERGY W.R., F 1/23/2020
DECO GLEN LEE-DECO DEELITE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-19)
4. DABO FASTSUZAN R., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-20)
 
RACE 8
1. SHORTSTORY LONG BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-21)
2. DABO ANGRY ANDY BD., M 1/23/2020
DECO GLEN LEE-DECO DEELITE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-22)
 
Wayne R. Ward Memorial Stake
Senior One
 
RACE 9
1. JS RUN TO YOU R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-23)
2. TURBO GABBI R., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-24)
4. FGF PEGGY SUE BK., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-25)
5. SE'S MISS BELL BK., F 10/13/2019
SHOW ON THE ROAD-DUTCH BECALL
STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-26)
 
RACE 10
1. KB'S TANGLED WEB BE., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-27)
2. GYPSY WIFE R., F 10/29/2019
SUPERIOR PANAMA-JS HOT POCKET
NORMAN L. RADER, W. PALM BEACH FL (A-28)
4. O YA FAME R.F., F 8/14/2019
SUPERIOR PANAMA-O YA CHEWIE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. JS DAY DRINKING BD., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-29)
 
RACE 11
1. DABO DORITE BK., F 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-30)
2. KB'S MR DINKLES BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-31)
4. MR EINSTEIN BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-32)
5. KELSOS GOT STYLE BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-33)
 
RACE 12
1. FGF ROPINTHEWIND R., M 8/13/2019
SUPERIOR PANAMA-FGF ANNIE OAKLEY
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-34)
2. TURBO WAKE BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-35)
4. JS OAKIETWISTER DK.BD., M 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-36)
5. KB'S MCGRAW BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-37)
 
Ben Stout Memorial Stake
Senior Two
 
RACE 13
1. DABO CARLEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-38)
2. LK'S SHOWTIME W.T.BK., M 9/19/2019
LK'S BEST YET-LK'S TRAMONTINA
JILL LASHMET, EATON CO (A-39)
4. KB'S HARPOON BD., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-40)
5. CELLIST R., F 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-41)
 
RACE 14
1. KB'S DRAGNET JOE BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-42)
2. TURBO WALDO BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-43)
4. JS BEER GOGGLES R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-44)
5. FF PANDEMIC BK., M 8/11/2019
DJAYS OCTANE-BACKWOOD GEEWHIZ
JOSEPH M. FUSARO, JR., PLYMOUTH MN (A-45)
 
RACE 15
1. JS ROCKET MAN BK., M 9/22/2019
SUPERIOR PANAMA-JS TOMMYTHETANK
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-46)
2. TURBO GAELYN W.BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-47)
4. SE'S DUTCH SALLY BD., F 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-48)
5. FGF ANGIE R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-49)
 
RACE 16
1. JS CUATTHEEND W.T.R.BD., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-50)
2. FALL MOON BD., F 10/29/2019
SUPERIOR PANAMA-JS HOT POCKET
NORMAN L. RADER, W. PALM BEACH FL (A-51)
4. O YA SASSY BK., F 9/14/2019
SH AVATAR-O YA CURLY SUE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. KB'S MARIAH BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-52)
 
Greyhound Breeders of Arkansas Stake
Senior Three
 
RACE 17
1. FGF HELPMERHONDA R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-53)
2. KB'S HACKETT BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-54)
4. TURBO GAL BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-55)
5. JS ON A MISSION W.T.R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-56)
 
RACE 18
1. JS HIT N RUN BD., F 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-57)
2. QUIGS BK., F 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-58)
4. O YA CANDY GIRL DK.BD., F 9/11/2019
SH AVATAR-O YA CHATTER BOX
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. KB'S MR KOJAK BE., M 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-59)
 
RACE 19
1. DABO DOLLALEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-60)
2. KB'S MASHER BK., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-61)
4. PREGAME R., F 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-62)
5. LK'S CHIPPER W.T.BK., M 9/19/2019
LK'S BEST YET-LK'S TRAMONTINA
JILL LASHMET, EATON CO (A-63)
 
RACE 20
1. TURBO WALT R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-64)
2. SE'S DUTCH MASON BD., M 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-65)
4. FF POPCORN BK.W., F 8/11/2019
DJAYS OCTANE-BACKWOOD GEEWHIZ
JOSEPH M. FUSARO, JR., PLYMOUTH MN (A-66)
5. SUCCESSFULATEMPT R., F 8/26/2019
DJAYS OCTANE-VAROOM BELLA
JACOBS RACING KENNEL, INC., CLAFLIN KS (A-67)
 
Arkansas Greyhound Kennel Association Stake
Senior Four
 
RACE 21
1. LK'S BOUNDLESS R., M 9/28/2019
LONESOME CRY-LK'S UNTHINKABLE
JILL LASHMET, EATON CO (A-68)
2. KB'S XTRA RADER BD., M 9/18/2019
ATASCOCITA GRAY-GOGO MOROCCO
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-69)
4. SE'S DUTCH JOANN BD., F 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-70)
5. WD M ONE ABRAMS R.F., M 10/27/2019
FGF CHISUM-BACKWOOD ALVA
JAMES G. GORDON, II, HARRISBURG AR (A-71)
 
RACE 22
1. JS GORGUS GEORGE W.T.R.BD., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-72)
2. FGF MANDY R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-73)
4. O YA RED THUNDER R., M 8/14/2019
SUPERIOR PANAMA-O YA CHEWIE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. VIBBS R.BD., F 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-74)
 
RACE 23
1. JS RUN BUBBA RUN R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-75)
2. FEEDING FRENZY R., M 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-76)
4. TURBO GEM BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN L. RADE, RHOME TX
(A-77)
5. CRAIGIELASTSTAND R.F., M 10/ 4/2019
SH AVATAR-CRUZINFORCASH
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-78)
 
RACE 24
1. SHECOULDBETHEONE W.BK., F 8/ 1/2019
DJAYS OCTANE-ALLABOUTTHEFAME
JS KRAMER, LLC OR JACOBS RACING KENNEL, FRIENDSWOOD TX
(A-79)
2. TURBO WARE R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-80)
4. DABO BARBALEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-81)
5. KB'S SCORPIA BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-82)
 
RACING PROud Stake
Senior Five
 
RACE 25
1. WD CHISUM TRAIL R.F., M 10/27/2019
FGF CHISUM-BACKWOOD ALVA
JAMES G. GORDON, II, HARRISBURG AR (A-83)
2. POLITICAL RIOT R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-84)
4. FIRST ATTEMPT W.R., M 8/ 1/2019
DJAYS OCTANE-ALLABOUTTHEFAME
JS KRAMER, LLC OR JACOBS RACING KENNEL, FRIENDSWOOD TX
(A-85)
5. KB'S MOANA BD., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-86)
 
RACE 26
1. JS SOUTHBOUND R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-87)
2. FGF REDWHITEBOOZ BK., M 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-88)
4. ZACHARY HUFF BK.W., M 11/26/2019
TIP TOP-REDS QUEENDEE
WARP DRIVE KENNELS, HARRISBURG AR
5. LK'S FINAL SHOT BK.W., M 9/24/2019
LK'S NOW R NEVER-LK'S TITANIUM
JILL LASHMET, EATON CO (A-89)
 
RACE 27
1. KD'S AMY R., F 8/29/2019
FLYING HYDROGEN-WINDY ANNA
DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-90)
2. JS WHAT YOU GOT R.BD., F 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-91)
4. TURBO GALAXY W.BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-92)
5. CRAIGIE HOWITZER BK., M 10/ 4/2019
SH AVATAR-CRUZINFORCASH
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-93)
 
RACE 28
1. KB'S CHINA GIRL BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-94)
2. MARTY MUSH BD., M 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-95)
4. JS NOCURSOCKSOFF R.F., M 9/22/2019
SUPERIOR PANAMA-JS TOMMYTHETANK
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-96)
5. ATX IM DREAMING BD.W., F 09/10/2019
NASHAPELLI-KB'S HOT PEPPER
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-97)
 
Symbioun Farms Stake
Senior Six
 
RACE 29
1. LK'S ABLAZE BK., M 9/24/2019
LK'S NOW R NEVER-LK'S TITANIUM
JILL LASHMET, EATON CO (A-98)
2. JS SUPER NOVA BD., F 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-99)
4. CRAIGIE LIVEWIRE R.F., F 10/ 9/2019
FLYING HYDROGEN-CRAIGIE KASSIDY
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-100)
5. ATX DAY DREAM F.W., F 09/10/2019
NASHAPELLI-KB'S HOT PEPPER
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-101)
 
RACE 30
1. KELSOS MOVINOUT BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-102)
2. JS HOMETOWN HERO R.F., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-103)
4. NOW A JAGUAR R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-104)
5. KB'S FOX TROT BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-105)
 
RACE 31
1. TURBO GARDNER BD., M 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-106)
2. JS BAD BLOOD R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-107)
4. DABO ATTITUDE BK., M 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-108)
5. KB'S TOGO BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-109)
 
RACE 32
1. KD'S ADELL R., F 8/29/2019
FLYING HYDROGEN-WINDY ANNA
DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-110)
2. FGF ROADHOUSE BK., M 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-111)
4. TURBO NICARGUA R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-BERETTA STORM
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-112)
 
Plum Creek Kennel Stake
Senior Seven
 
RACE 33
1. TURBO WAGNER BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-113)
2. JS WHIP LASH W.T.R.F., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-114)
4. KB'S BLUE WAVE BE., M 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-115)
5. SE'S ROAD TOAD BK., M 10/13/2019
SHOW ON THE ROAD-DUTCH BECALL
STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-116)
 
RACE 34
1. KB'S IOTA BK., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-117)
2. KELSOS CAVORTING BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-118)
4. DABO CHALLENGER BK., F 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-119)
5. TURBO PANAMA F., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-BERETTA STORM
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-120)
 
RACE 35
1. ATX COVER GIRL BD., F 10/11/2019
FIESTA PARAGUAS-BOC'S MILEY
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-121)
2. JS ALPAYULATER R.BD., F 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-122)
4. FGF TRISHA BD., F 8/13/2019
SUPERIOR PANAMA-FGF ANNIE OAKLEY
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-123)
5. RACER BK., M 9/27/2019
TOP OF THE PILE-JACK'S MELODY
JERRY PATTERSON OR ROBERT E. GURLEY, TEN MILE TN (A-124)
 
RACE 36
1. JS JOHNNYSANGELS BD.W.T., F 8/26/2019
PAT C CLEMENT-JS ANGEL TOUCH
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-125)
2. FGF FANCY R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-126)
4. LIGHTNING ROD BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-127)
Schooling Results » Spring Meet 2021
Thursday, April 15, 2021
By Jim Gartland
Wednesday, April 14, 2021
By Jim Gartland
Monday, April 12, 2021
By Jim Gartland
Sunday, April 11, 2021
By Jim Gartland
Race Results » Spring Meet 2021
Thursday, April 22, 2021
Monday, April 19, 2021
Auction » Spring Meet 2021
Monday, April 26, 2021