Greyhound News
Back to News » Fall Meet 2021 Round I Program
Friday, October 8, 2021

Rayhound Tales Stake

Junior One
 
RACE 1
1. LS ZOE BD.W., F 7/ 5/2020
   O YA ICE MAN-LK'S HOPSCOTCH
   DAVID STRONG OR JILL LASHMET, SOLOMON KS (A-1)
2. JS BUD LITE NITE R.F., M 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. TURBO OAKLEY BK., F 6/15/2020
   DJAYS OCTANE-EXEMPLARY QUEEN
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-2)
 
RACE 2
1. BOLD NICOLE R.BD., F 6/ 1/2020
   SUPERIOR PANAMA-BOLD NIKITA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-3)
2. JS SONIC BREES R.F., F 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. LS HOLYFIELD DK.BD., M 7/ 5/2020
   O YA ICE MAN-LK'S HOPSCOTCH
   DAVID STRONG OR JILL LASHMET, SOLOMON KS (A-4)
 
RACE 3
1. BOLD NOAH R.BD., M 6/ 1/2020
   SUPERIOR PANAMA-BOLD NIKITA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-5)
2. BADDA BANG R., M 7/ 8/2020
   SELDOM TOLD-LK'S BLACK GOLD
   DAVID STRONG, SOLOMON KS (A-6)
4. JS ROCK UR WORLD R.BD., F 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 4
1. TURBO OCEAN W.BK., M 6/15/2020
   DJAYS OCTANE-EXEMPLARY QUEEN
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-7)
2. BADDA BING R., M 7/ 8/2020
   SELDOM TOLD-LK'S BLACK GOLD
   DAVID STRONG, SOLOMON KS (A-8)
4. BOLD VLADIMIR BK., M 7/11/2020
   DJAYS OCTANE-BOLD VIVA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-9)
 
Racing PROud Stake
Junior Two
 
RACE 5
1. SE TIK TOK BD., F 7/16/2020
   SH AVATAR-SE'S NEKOMA
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-10)
2. JS HOTRODCHARLIE R.F., M 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. BOLD NATASHA R., F 6/ 1/2020
   SUPERIOR PANAMA-BOLD NIKITA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-11)
 
RACE 6
1. TURBO OBIE W.BK., M 6/15/2020
   DJAYS OCTANE-EXEMPLARY QUEEN
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-12)
2. JS COUNTRYKISSES R.F., F 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. LS ZOOM BD., F 7/ 5/2020
   O YA ICE MAN-LK'S HOPSCOTCH
   DAVID STRONG OR JILL LASHMET, SOLOMON KS (A-13)
 
RACE 7
1. JS LIT UP R.F., F 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. LS ZALES BD., F 7/ 5/2020
   O YA ICE MAN-LK'S HOPSCOTCH
    DAVID STRONG OR JILL LASHMET, SOLOMON KS (A-14)
4. BOLD VINCENT BK., M 7/11/2020
   DJAYS OCTANE-BOLD VIVA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-15)
 
RACE 8
1. JS PRECIOUS GEM R.BD., F 7/23/2020
   SUPERIOR PANAMA-JS CHARLIESANGEL
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. BOLD VERNON R., M 7/11/2020
   DJAYS OCTANE-BOLD VIVA
   CLINTON R. BLAIR OR STEVE SCHLACHTER, EARLE AR (A-16)
4. BADDA BOOM BK., M 7/ 8/2020
   SELDOM TOLD-LK'S BLACK GOLD
   DAVID STRONG, SOLOMON KS (A-17)
 
INTERMISSION
 
HS Auction Company Stake
Senior One
 
RACE 9
1. RHT HAMI KAMI R., F 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   RAY WONG, BRENTWOOD TN
2. TA'S ROLLING ON BD., F 3/26/2020
   SUPERIOR PANAMA-BOC'S KATIE GIRL
   TIMOTHY G. ANTHONY, PORT CHARLOTTE FL (A-18)
4. SHM BIRTHSTONE BD., M 4/ 5/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH NORIO
   E. MULLEN, T. SUGIHARA OR R. HARDISON, HARDY AR (S-L(
5. JS BEASTLY BOY BK., M 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 10
1. ARTESIAN BK., M 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-19)
2. PANDEMIC QUEENY DK.BD., F 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
4. JS BIG IMPACT R.F., M 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
5. TURBO MOLLIE W.BD., F 3/27/2020
   MOLOTOV-JSK BYE BYE BABY
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-20)
 
RACE 11
1. B LUNA ECLIPSE BK., F 3/19/2020
   SUPERIOR PANAMA-GB'S CHARLOTTE
   EDWARD E. BOLTON OR GARTH BOLTON, CLEMONT FL (A-21)
2. WAYFAIR BK., F 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-22)
4. JS MR. BIG SHOT BD., M 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
5. JS RUM RUNNER R.F., F 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 12
1. SH CATTYWAMPUS DK.R.F.BD., F 5/10/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH RATTLER
   TOM M. SUGIHARA, JR. OR ROBERT HARDISON, FT. LUPTON CO
   (S-L)
2. JS RED KINGDOM BD., M 4/24/2020
   JD TITANIUM-CH SWEET N HONEY
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. DNT DIRTY DEEDS BK., M 5/ 1/2020
   FORTIFIED POWER-DNT OH MAGGIE
   TIM ERTL, DC RACERS, LLC OR DAVID STRONG, DUBUQUE IA
 
Plum Creek Kennel Stake
Senior Two
 
RACE 13
1. JS CHARGED UP BK., F 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. CJ'S RED PEPPER R., M 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   RAY WONG, BRENTWOOD TN
4. FLY TALON COATES BE.F., M 2/ 4/2020
   KC AND ALL-FLYING DYNOMITE
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-23)
5. ATX DO BABY R., F 3/ 5/2020
   GABLE SOUR CREAM-KB'S RAPUNZEL
   HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-24)
 
RACE 14
1. DOC JOHN BRADY BK., M 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
2. JS OUTER LIMITS BK., M 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. JS RING BLING R.BD., F 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
5. SE TEMPTRESS BK., F 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-25)
 
RACE 15
1. TURBO MOLOTOV W.BD., M 3/27/2020
   MOLOTOV-JSK BYE BYE BABY
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-26)
2. JS MOVINWITGRACE R.BD., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. B BOLD BREE R.F., F 3/19/2020
   SUPERIOR PANAMA-GB'S CHARLOTTE
   EDWARD E. BOLTON OR GARTH BOLTON, CLEMONT FL (A-27)
5. ACCESSORIZE BK., F 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-28)
 
RACE 16
1. JS INIT TO WINIT W.T.BD., F 4/24/2020
   JD TITANIUM-CH SWEET N HONEY
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. DNT DOC KREIER BE., M 5/ 1/2020
   FORTIFIED POWER-DNT OH MAGGIE
   TIM ERTL, DC RACERS, LLC OR DAVID STRONG, DUBUQUE IA
4. SH BROUHAHA F.BD., M 5/10/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH RATTLER
   TOM M. SUGIHARA, JR. OR ROBERT HARDISON, FT. LUPTON CO
   (S-L)
 
Wayne R. Ward, Inc. Stake
Senior Three
 
RACE 17
1. B JOEY B F.BD., M 3/19/2020
   SUPERIOR PANAMA-GB'S CHARLOTTE
   EDWARD E. BOLTON OR GARTH BOLTON, CLEMONT FL (A-29)
2. ATX CRY BABY F., F 3/ 5/2020
   GABLE SOUR CREAM-KB'S RAPUNZEL
   HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-30)
4. JS HOT TOPIC BK., F 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
5. RHT KIT KARSON R., M 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   RAY WONG, BRENTWOOD TN
 
RACE 18
1. SE TAHITI BK., F 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-31)
2. LK'S ALL GOOD R., F 3/18/2020
   LK'S BEST YET-LK'S WHISPERING
   JILL LASHMET, EATON CO (A-32)
4. PANDEMIC CHIEF BK., M 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
5. JS MASKED WOLF R.F., M 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 19
1. TURBO MONTE W.BD., M 3/27/2020
   MOLOTOV-JSK BYE BYE BABY
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-33)
2. JS NAWTY REDHEAD R.F., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. FLY KEVIN HAYDEN BE.F., M 2/ 4/2020
   KC AND ALL-FLYING DYNOMITE
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-34)
5. MAHOMEY BE., M 4/ 3/2020
   SELDOM TOLD-HOLLY HOLM
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-35)
 
RACE 20
1. TURBO SABIN R., M 3/ 7/2020
   SELDOM TOLD-SE'S COOL KATE
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-36)
2. SH TIMBERRATTLER R.F., F 4/ 7/2020
   KC AND ALL-SH KAZUSHI
   T. SUGIHARA, R. HARDISON OR WARP DRIVE, FT. LUPTON CO
   (S-L)
4. JS CASEOFTHERUNS BD., F 4/24/2020
   JD TITANIUM-CH SWEET N HONEY
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
Greyhound Breeders of Arkansas Stake
Senior Four
 
RACE 21
1. RHT KAN DO KARLA R., F 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   RAY WONG, BRENTWOOD TN
2. JS PHAT CHIC BK., F 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. B AMAZING ARLENE BK., F 3/19/2020
   SUPERIOR PANAMA-GB'S CHARLOTTE
   EDWARD E. BOLTON OR GARTH BOLTON, CLEMONT FL (A-37)
5. ATX HYPERBOY BD., M 3/ 5/2020
   GABLE SOUR CREAM-KB'S RAPUNZEL
   HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-38)
 
RACE 22
1. DOC JULI BRADY W.T.BK., F 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
2. SE TAN LINES R.BD., F 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-39)
4. JS MENTAL FREEZE R.F., M 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
5. LK'S PATIENCE BK.W., F 2/15/2020
   LK'S PICKETWIRE-LK'S WINAMUCA
   JILL LASHMET, EATON CO (A-40)
 
RACE 23
1. KD'S GABBY R., F 4/ 3/2020
   SELDOM TOLD-HOLLY HOLM
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-41)
2. JS LEGAL TENDER R.F., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. FLYING RED WAVE R., F 2/13/2020
   FLYING WOLF PACK-KIOWA ULTRA
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-42)
5. LEE ULTRA R.F., M 3/20/2020
   LONESOME CRY-LEE BLONDIE
   ROBERT E. GURLEY, LEE FL
 
RACE 24
1. TURBO SAHARA BK., F 3/ 7/2020
   SELDOM TOLD-SE'S COOL KATE
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-43)
2. JS OOPSIE DAISY BK., F 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. SH MOCCASIN R.F., F 4/ 7/2020
   KC AND ALL-SH KAZUSHI
   T. SUGIHARA, R. HARDISON OR WARP DRIVE, FT. LUPTON CO
(S-L)
 
Arkansas Greyhound Kennel Association Stake
Senior Five
 
RACE 25
1. JS HALLO HAL BK., F 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. LK'S SIMONE BD., F 2/15/2020
   LK'S PICKETWIRE-LK'S WINAMUCA
   JILL LASHMET, EATON CO (A-44)
4. PANDEMIC PIE BK., F 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
5. SE TAP DANCER BK., F 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-45)
 
RACE 26
1. JS ALMOST FAMOUS BD., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. KD'S GRANT BK., M 4/ 3/2020
   SELDOM TOLD-HOLLY HOLM
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-46)
4. LEE ULYSSES R.F., M 3/20/2020
   LONESOME CRY-LEE BLONDIE
   ROBERT E. GURLEY, LEE FL (A-47)
5. FLY CRACKER JACK R., M 3/22/2020
   BD'S GRAYSON-FLY FIRECRACKER
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-48)
 
RACE 27
1. TURBO SAIA BLUE BE., F 3/ 7/2020
   SELDOM TOLD-SE'S COOL KATE
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-49)
2. JS PRETTY PENNY BK., F 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. SH KING COBRA R.F., M 4/ 7/2020
   KC AND ALL-SH KAZUSHI
   T. SUGIHARA, R. HARDISON OR WARP DRIVE, FT. LUPTON CO
   (S-L)
 
RACE 28
1. DIRT TRACK DIVA R., F 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   CNB RACING OR RAY WONG, CAVE CREEK, AZ
2. JS HOLY ROLLER R.BD., M 4/ 8/2020
   TOP OF THE PILE-JS ANGEL TOUCH
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. ROBYN A WIN BK., F 4/20/2020
   PAT C SABBATH-JANA BUY A MILE
   KENTON D. RIDER, PLATTSBURG MO (S)
 
Symbioun, Inc. Stake
Senior Six
 
RACE 29
   1. LK'S CHASING YOU BD.W., M 2/15/2020
LK'S PICKETWIRE-LK'S WINAMUCA
   JILL LASHMET, EATON CO (A-50)
2. SE TUXEDO MAN BK., M 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-51)
4. RUSH HOUR BK., F 3/18/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-FINAL HOUR
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (A-52)
5. JS CASH OUT BK., F 5/14/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS SWEET REVENGE
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 30
1. FLYING MK ULTRA R.BD., F 2/13/2020
   FLYING WOLF PACK-KIOWA ULTRA
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-53)
2. JS TALKDERBYTOME BK., M 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. LEE URIJAH R.F., M 3/20/2020
   LONESOME CRY-LEE BLONDIE
   ROBERT E. GURLEY, LEE FL (A-54)
5. KD'S GISELLE W.T.BK., F 4/ 3/2020
   SELDOM TOLD-HOLLY HOLM
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-55)
 
RACE 31
1. TURBO SAILOR W.BK., F 3/ 7/2020
   SELDOM TOLD-SE'S COOL KATE
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-56)
2. SH DIAMONDBACK R.F., F 4/ 7/2020
   KC AND ALL-SH KAZUSHI
   T. SUGIHARA, R. HARDISON OR WARP DRIVE, FT. LUPTON CO
(S-L)
4. JS HUBBA HUBBA R.BD., M 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 32
1. CHEATER SLICKS R., M 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   CNB RACING OR RAY WONG, CAVE CREEK, AZ
2. LINDA'S N CHARGE BK., F 4/20/2020
   PAT C SABBATH-JANA BUY A MILE
   KENTON D. RIDER, PLATTSBURG MO (S)
4. JS HOLY MACKEREL W.T.R.BD., M 4/ 8/2020
   TOP OF THE PILE-JS ANGEL TOUCH
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
Midwest Greyhound Supply, Inc. Stake
Senior Seven
 
RACE 33
1. JS GOTTOBEKIDNME BK., M 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. FLY RILEY COATES R.F., F 2/ 4/2020
   KC AND ALL-FLYING DYNOMITE
   VINCE BERLAND, ABILENE KS (A-57)
4. LK'S CYCLONE BK., F 2/15/2020
   LK'S PICKETWIRE-LK'S WINAMUCA
   JILL LASHMET, EATON CO (A-58)
5. SE TAZER BK., M 3/25/2020
   DJAYS OCTANE-SE'S BELPRE
   STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-59)
 
RACE 34
1. JS SWITCHINGEARS BK., M 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. ABIGALE R., F 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-60)
4. SH COPPERHEAD R.F., M 4/ 7/2020
   KC AND ALL-SH KAZUSHI
   T. SUGIHARA, R. HARDISON OR WARP DRIVE, FT. LUPTON CO
   (S-L)
5. LEE URGENT R.F., M 3/20/2020
   LONESOME CRY-LEE BLONDIE
   ROBERT E. GURLEY, LEE FL (A-61)
 
RACE 35
1. JS STUD FINDER BD., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. TURBO SALMA W.R., F 3/ 7/2020
   SELDOM TOLD-SE'S COOL KATE
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-62)
4. RUSH ON BY BK., M 3/18/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-FINAL HOUR
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (A-63)
 
RACE 36
1. DD BUGGING OUT BK., F 2/ 8/2020
   RHYTHMLESS-WINDY GABBY
   DEBORAH L. STRICKLAND TRUST, ABILENE KS (A-64)
2. JS NEVAEH SKY R.BD., F 4/ 8/2020
   TOP OF THE PILE-JS ANGEL TOUCH
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. SH PERSNICKETY R.F.BD., F 5/10/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH RATTLER
   TOM M. SUGIHARA, JR. OR ROBERT HARDISON, FT. LUPTON CO
   (S-L)
 
Ben Stout Memorial Stake
Senior Eight
 
RACE 37
1. RUSH AROUND BK., F 3/18/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-FINAL HOUR
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (A-65)
2. SHM NORIO BD., F 4/ 5/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH NORIO
   E. MULLEN, T. SUGIHARA OR R. HARDISON, HARDY AR (S-L)
4. RHT GOGO KHLOE R., F 5/26/2020
   KONOMI-RHT CALVENA
   RAY WONG, BRENTWOOD TN
5. JS METRO BOOMIN BK., M 4/28/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS E Z LIVIN
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
 
RACE 38
1. LEE UNITAS R.BD., M 3/20/2020
   LONESOME CRY-LEE BLONDIE
   ROBERT E. GURLEY, LEE FL (A-66)
2. JS EAGER BEAVER BK., M 4/ 8/2020
   SUPERIOR PANAMA-CH CRAZY EYES
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. ALIVA F., F 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-67)
5. SH KERFUFFLE DK.R.F.BD., F 5/10/2020
   SUPERIOR PANAMA-SH RATTLER
   TOM M. SUGIHARA, JR. OR ROBERT HARDISON, FT. LUPTON CO
   (S-L)
 
RACE 39
1. JS XTRA FANCY R.F., F 3/23/2020
   SHOW ON THE ROAD-JS RUNNIN HAVOC
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
2. TURBO MIX W.BK., M 3/27/2020
   MOLOTOV-JSK BYE BYE BABY
   EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN RADER, RHOME TX (A-68)
4. ANDREA SACHS BK., F 5/16/2020
   SELDOM TOLD-WINDY ANNA
   DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-69)
 
RACE 40
1. PANDEMIC RANGER W.T.BK., M 5/ 3/2020
   WHAT A CRAZYRUSH-SALLY SPARKLES
   CLAYTON J. BLACK, FARRAGUT IA (S-L)
2. JS ROCKIN JEWELS BD., F 4/24/2020
   JD TITANIUM-CH SWEET N HONEY
   SHANNON HENRY, SOLOMON KS (S)
4. DD MAKING TIME BK., F 2/ 8/2020
   RHYTHMLESS-WINDY GABBY
   DEBORAH L. STRICKLAND TRUST, ABILENE KS (A-70)