Greyhound News
Back to News » Spring Meet 2021 Round 1 Program
Saturday, April 17, 2021

NGA Spring Nationals 2021 Round I Program  |  DOWNLOAD

 Rayhound Tales Stake

Junior One
 
RACE 1
1. KELSOS INUENDO F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-1)
2. TRULY STELLAR BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-2)
4. DABO ELECTOR BK., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-3)
 
RACE 2
1. DABO DARK KNIGHT BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-4)
2. SMACK BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-5)
4. HALONA W.T.BK., M 12/12/2019
TIME FLIES-MEDICINE WOMAN
GINA BUTLER, STEPHENVILLE TX (A-6)
 
RACE 3
1. DABO GOANNA BK., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-7)
2. ATX DO BABY R., F 03/05/2020
GABLE SOUR CREAM-KB'S RAPUNZEL
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-8)
4. KELSOS DARKRULER DK.BD., M 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (S)
 
RACE 4
1. KELSOS ONTHETROT F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-9)
2. STRAIGHT UP GUY BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-10)
4. DABO AEROLEE BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-11)
 
Arizona (Henry, Baldwin & Stoyer) Stake
Junior Two
 
RACE 5
1. KELSOS HOT TOAST F., F 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-12)
2. PURECRAZIDUDE BD., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-13)
4. DABO CEEMESPEED BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-14)
 
RACE 6
1. DABO BACKSTRETCH BK., M 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-15)
2. KELSOS BURN PARK BD., M 1/15/2020
SUPERIOR PANAMA-KELSOS HOTTOTROT
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-16)
4. AIR FORCE PINK BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-17)
 
RACE 7
1. SMART SPENDING BK., M 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-18)
2. DABO ENERGY W.R., F 1/23/2020
DECO GLEN LEE-DECO DEELITE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-19)
4. DABO FASTSUZAN R., F 1/21/2020
DECO GLEN LEE-DECO APRILYNN
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-20)
 
RACE 8
1. SHORTSTORY LONG BK., F 1/11/2020
DODGEM BY DESIGN-WHYNOT RUN AMUCK
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-21)
2. DABO ANGRY ANDY BD., M 1/23/2020
DECO GLEN LEE-DECO DEELITE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-22)
 
Wayne R. Ward Memorial Stake
Senior One
 
RACE 9
1. JS RUN TO YOU R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-23)
2. TURBO GABBI R., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-24)
4. FGF PEGGY SUE BK., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-25)
5. SE'S MISS BELL BK., F 10/13/2019
SHOW ON THE ROAD-DUTCH BECALL
STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-26)
 
RACE 10
1. KB'S TANGLED WEB BE., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-27)
2. GYPSY WIFE R., F 10/29/2019
SUPERIOR PANAMA-JS HOT POCKET
NORMAN L. RADER, W. PALM BEACH FL (A-28)
4. O YA FAME R.F., F 8/14/2019
SUPERIOR PANAMA-O YA CHEWIE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. JS DAY DRINKING BD., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-29)
 
RACE 11
1. DABO DORITE BK., F 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-30)
2. KB'S MR DINKLES BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-31)
4. MR EINSTEIN BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-32)
5. KELSOS GOT STYLE BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-33)
 
RACE 12
1. FGF ROPINTHEWIND R., M 8/13/2019
SUPERIOR PANAMA-FGF ANNIE OAKLEY
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-34)
2. TURBO WAKE BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-35)
4. JS OAKIETWISTER DK.BD., M 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-36)
5. KB'S MCGRAW BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-37)
 
Ben Stout Memorial Stake
Senior Two
 
RACE 13
1. DABO CARLEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-38)
2. LK'S SHOWTIME W.T.BK., M 9/19/2019
LK'S BEST YET-LK'S TRAMONTINA
JILL LASHMET, EATON CO (A-39)
4. KB'S HARPOON BD., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-40)
5. CELLIST R., F 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-41)
 
RACE 14
1. KB'S DRAGNET JOE BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-42)
2. TURBO WALDO BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-43)
4. JS BEER GOGGLES R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-44)
5. FF PANDEMIC BK., M 8/11/2019
DJAYS OCTANE-BACKWOOD GEEWHIZ
JOSEPH M. FUSARO, JR., PLYMOUTH MN (A-45)
 
RACE 15
1. JS ROCKET MAN BK., M 9/22/2019
SUPERIOR PANAMA-JS TOMMYTHETANK
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-46)
2. TURBO GAELYN W.BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-47)
4. SE'S DUTCH SALLY BD., F 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-48)
5. FGF ANGIE R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-49)
 
RACE 16
1. JS CUATTHEEND W.T.R.BD., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-50)
2. FALL MOON BD., F 10/29/2019
SUPERIOR PANAMA-JS HOT POCKET
NORMAN L. RADER, W. PALM BEACH FL (A-51)
4. O YA SASSY BK., F 9/14/2019
SH AVATAR-O YA CURLY SUE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. KB'S MARIAH BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-52)
 
Greyhound Breeders of Arkansas Stake
Senior Three
 
RACE 17
1. FGF HELPMERHONDA R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-53)
2. KB'S HACKETT BD., M 8/18/2019
SH AVATAR-EXTREME FAITH
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-54)
4. TURBO GAL BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-55)
5. JS ON A MISSION W.T.R.F., F 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-56)
 
RACE 18
1. JS HIT N RUN BD., F 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-57)
2. QUIGS BK., F 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-58)
4. O YA CANDY GIRL DK.BD., F 9/11/2019
SH AVATAR-O YA CHATTER BOX
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. KB'S MR KOJAK BE., M 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-59)
 
RACE 19
1. DABO DOLLALEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-60)
2. KB'S MASHER BK., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-61)
4. PREGAME R., F 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-62)
5. LK'S CHIPPER W.T.BK., M 9/19/2019
LK'S BEST YET-LK'S TRAMONTINA
JILL LASHMET, EATON CO (A-63)
 
RACE 20
1. TURBO WALT R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-64)
2. SE'S DUTCH MASON BD., M 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-65)
4. FF POPCORN BK.W., F 8/11/2019
DJAYS OCTANE-BACKWOOD GEEWHIZ
JOSEPH M. FUSARO, JR., PLYMOUTH MN (A-66)
5. SUCCESSFULATEMPT R., F 8/26/2019
DJAYS OCTANE-VAROOM BELLA
JACOBS RACING KENNEL, INC., CLAFLIN KS (A-67)
 
Arkansas Greyhound Kennel Association Stake
Senior Four
 
RACE 21
1. LK'S BOUNDLESS R., M 9/28/2019
LONESOME CRY-LK'S UNTHINKABLE
JILL LASHMET, EATON CO (A-68)
2. KB'S XTRA RADER BD., M 9/18/2019
ATASCOCITA GRAY-GOGO MOROCCO
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-69)
4. SE'S DUTCH JOANN BD., F 9/ 7/2019
SUPERIOR PANAMA-DUTCH SCHNAPPS
STEVEN A. WARD, TOM G. OR BRANT TAPLIN, ELLIS KS
(A-70)
5. WD M ONE ABRAMS R.F., M 10/27/2019
FGF CHISUM-BACKWOOD ALVA
JAMES G. GORDON, II, HARRISBURG AR (A-71)
 
RACE 22
1. JS GORGUS GEORGE W.T.R.BD., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-72)
2. FGF MANDY R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-73)
4. O YA RED THUNDER R., M 8/14/2019
SUPERIOR PANAMA-O YA CHEWIE
GARY W. REICHERTS, OSAGE IA
5. VIBBS R.BD., F 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-74)
 
RACE 23
1. JS RUN BUBBA RUN R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-75)
2. FEEDING FRENZY R., M 11/ 5/2019
FIESTA PARAGUAS-BACKWOOD GWEN
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-76)
4. TURBO GEM BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR. OR NORMAN L. RADE, RHOME TX
(A-77)
5. CRAIGIELASTSTAND R.F., M 10/ 4/2019
SH AVATAR-CRUZINFORCASH
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-78)
 
RACE 24
1. SHECOULDBETHEONE W.BK., F 8/ 1/2019
DJAYS OCTANE-ALLABOUTTHEFAME
JS KRAMER, LLC OR JACOBS RACING KENNEL, FRIENDSWOOD TX
(A-79)
2. TURBO WARE R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-80)
4. DABO BARBALEE BK., F 11/ 9/2019
TRENT LEE-DECO ELECTRA JET
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-81)
5. KB'S SCORPIA BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-82)
 
RACING PROud Stake
Senior Five
 
RACE 25
1. WD CHISUM TRAIL R.F., M 10/27/2019
FGF CHISUM-BACKWOOD ALVA
JAMES G. GORDON, II, HARRISBURG AR (A-83)
2. POLITICAL RIOT R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-84)
4. FIRST ATTEMPT W.R., M 8/ 1/2019
DJAYS OCTANE-ALLABOUTTHEFAME
JS KRAMER, LLC OR JACOBS RACING KENNEL, FRIENDSWOOD TX
(A-85)
5. KB'S MOANA BD., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-86)
 
RACE 26
1. JS SOUTHBOUND R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-87)
2. FGF REDWHITEBOOZ BK., M 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-88)
4. ZACHARY HUFF BK.W., M 11/26/2019
TIP TOP-REDS QUEENDEE
WARP DRIVE KENNELS, HARRISBURG AR
5. LK'S FINAL SHOT BK.W., M 9/24/2019
LK'S NOW R NEVER-LK'S TITANIUM
JILL LASHMET, EATON CO (A-89)
 
RACE 27
1. KD'S AMY R., F 8/29/2019
FLYING HYDROGEN-WINDY ANNA
DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-90)
2. JS WHAT YOU GOT R.BD., F 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-91)
4. TURBO GALAXY W.BD., F 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-92)
5. CRAIGIE HOWITZER BK., M 10/ 4/2019
SH AVATAR-CRUZINFORCASH
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-93)
 
RACE 28
1. KB'S CHINA GIRL BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-94)
2. MARTY MUSH BD., M 11/11/2019
BARCELONA BOSS-CASH SEEKER
NORMAN L. RADER OR EDWARD F. GARDNER, JR, W. PALM BEACH
FL (A-95)
4. JS NOCURSOCKSOFF R.F., M 9/22/2019
SUPERIOR PANAMA-JS TOMMYTHETANK
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-96)
5. ATX IM DREAMING BD.W., F 09/10/2019
NASHAPELLI-KB'S HOT PEPPER
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-97)
 
Symbioun Farms Stake
Senior Six
 
RACE 29
1. LK'S ABLAZE BK., M 9/24/2019
LK'S NOW R NEVER-LK'S TITANIUM
JILL LASHMET, EATON CO (A-98)
2. JS SUPER NOVA BD., F 9/15/2019
SUPERIOR PANAMA-JS CASSA NOVA
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-99)
4. CRAIGIE LIVEWIRE R.F., F 10/ 9/2019
FLYING HYDROGEN-CRAIGIE KASSIDY
CRAIGIE, INC., ABILENE KS (A-100)
5. ATX DAY DREAM F.W., F 09/10/2019
NASHAPELLI-KB'S HOT PEPPER
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-101)
 
RACE 30
1. KELSOS MOVINOUT BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-102)
2. JS HOMETOWN HERO R.F., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-103)
4. NOW A JAGUAR R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-104)
5. KB'S FOX TROT BK., F 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-105)
 
RACE 31
1. TURBO GARDNER BD., M 10/ 8/2019
BARCELONA BOSS-SANDRA GAL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-106)
2. JS BAD BLOOD R.BD., M 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-107)
4. DABO ATTITUDE BK., M 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-108)
5. KB'S TOGO BK., M 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-109)
 
RACE 32
1. KD'S ADELL R., F 8/29/2019
FLYING HYDROGEN-WINDY ANNA
DAVID STRONG OR KURT PHILLIPS, SOLOMON KS (A-110)
2. FGF ROADHOUSE BK., M 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-111)
4. TURBO NICARGUA R., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-BERETTA STORM
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-112)
 
Plum Creek Kennel Stake
Senior Seven
 
RACE 33
1. TURBO WAGNER BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-WHYNOTVALLEYGIRL
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-113)
2. JS WHIP LASH W.T.R.F., M 9/27/2019
SOPRANO DRIVE-JS FROOT LOOPS
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-114)
4. KB'S BLUE WAVE BE., M 9/ 1/2019
TRENT LEE-KB'S FAIRWAY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-115)
5. SE'S ROAD TOAD BK., M 10/13/2019
SHOW ON THE ROAD-DUTCH BECALL
STEVEN A. WARD, ELLIS KS (A-116)
 
RACE 34
1. KB'S IOTA BK., F 8/10/2019
ATASCOCITA GRAY-BOC'S HAITI BABY
KENNETH BIEHLE, THORNDALE TX (A-117)
2. KELSOS CAVORTING BK., F 10/20/2019
FLYING FIRED UP-KELSOS ZIP CODE
JOHN W. KELLY, FARMINGDALE NJ (A-118)
4. DABO CHALLENGER BK., F 8/24/2019
TIME FLIES-FLY LISA LESLIE
DAVID L. HAYS, WACO TX (A-119)
5. TURBO PANAMA F., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-BERETTA STORM
EDWARD F. GARDNER, JR OR NORMAN L. RADER, RHOME TX
(A-120)
 
RACE 35
1. ATX COVER GIRL BD., F 10/11/2019
FIESTA PARAGUAS-BOC'S MILEY
HARVEY D. RANDLE, AUSTIN TX (A-121)
2. JS ALPAYULATER R.BD., F 10/ 1/2019
SHOW ON THE ROAD-DS WHITE PHANTOM
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-122)
4. FGF TRISHA BD., F 8/13/2019
SUPERIOR PANAMA-FGF ANNIE OAKLEY
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-123)
5. RACER BK., M 9/27/2019
TOP OF THE PILE-JACK'S MELODY
JERRY PATTERSON OR ROBERT E. GURLEY, TEN MILE TN (A-124)
 
RACE 36
1. JS JOHNNYSANGELS BD.W.T., F 8/26/2019
PAT C CLEMENT-JS ANGEL TOUCH
SHANNON HENRY, SOLOMON KS (A-125)
2. FGF FANCY R., F 9/13/2019
DODGEM BY DESIGN-KF'S NEWSMAKER
KEVIN FULTON, FRANKLIN TX (A-126)
4. LIGHTNING ROD BD., M 11/ 1/2019
SUPERIOR PANAMA-KB'S VANITIE
NORMAN L. RADER OR VICTOR JAY RANGEL, WEST PALM BEACH
FL (A-127)